Do pracy inspiruje nas to, co zostało jeszcze do zbudowania dla społeczeństwa, ponieważ sami jesteśmy jego częścią.

To dlatego na każdym etapie naszej pracy uwzględniamy oczekiwania, bezpieczeństwo i wygodę tych, którzy będą ostatecznymi użytkownikami naszych realizacji czyli ludzi.

  • Warto się angażować.
     
    Prezes Zarządu
    Przemysław Borek

Aktualności

Wszystkim naszym Klientom i Przyjaciołom życzymy radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiosennego nastroju oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Będąc mecenasem Fundacji Firmy Rodzinne, serdecznie zapraszamy na spotkania firm rodzinnych w ramach cyklu Bezpieczne inwestycje budowlane „Fachowo, na czas, bez przepłacania i wyważania otwartych drzwi, czyli co trzeba wiedzieć planując i realizując inwestycje budowlane w firmach rodzinnych”.

W piątek 15 stycznia 2016 r. została ostatecznie sfinalizowana transakcja zakupu przez Grupę Pekabex zakładu produkcyjnego w Mszczonowie. Dzięki temu obecny lider prefabrykacji betonowej jakim jest poznańska spółka posiada w Polsce już 4 zakłady o łącznych mocach produkcyjnych przekraczających 100 000 m3 prefabrykowanych elementów strukturalnych i ponad 500 000 m2 płyt rocznie.

ZAUFALI NAM