Do pracy inspiruje nas to, co zostało jeszcze do zbudowania dla społeczeństwa, ponieważ sami jesteśmy jego częścią.

To dlatego na każdym etapie naszej pracy uwzględniamy oczekiwania, bezpieczeństwo i wygodę tych, którzy będą ostatecznymi użytkownikami naszych realizacji czyli ludzi.

  • Warto się angażować.
     
    Prezes Zarządu
    Przemysław Borek

Aktualności

Organizator przetargu - spółka PEKABEX BET S.A. z siedzibą w Poznaniu ogłasza nieograniczony przetarg, którego celem jest wyłonienie wykonawcy, który zawrze z Organizatorem umowę na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej

Gościliśmy dzisiaj studentów budownictwa z Koła Naukowego z Politechniki Poznańskiej. Młodzi przyszli inżynierowie mogli poznać tajniki sztuki prefabrykacji, zobaczyć z bliska proces produkcji oraz poznać nas lepiej.

Dzięki uprzejmości Pomorskiej Izby Gospodarczej w Szczecinie, 20 maja spotkaliśmy się z lokalnymi firmami budowlanymi w siedzibie Izby. Ponad 40 uczestników wzięło udział w dwóch panelach tematycznych: projektowym i montażowym. Szkoliliśmy inżynierów w zakresie identyfikacji ryzyk oraz unikania błędów na różnych etapach powstawania konstrukcji, ze szczególnym wskazaniem prawidłowego przygotowania realizacji we wszystkich stadiach.

ZAUFALI NAM